درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
306 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (170 امتیاز)
سلام.مقصر حادثه از رجوع به صندوق تامین خسارات خودداری کرده و حتی از طریق وکیل خود از گرفتن گواهی ارجاع یک طرفه بنده نیز جلوگیری میکند .ودرخواست قسط بندی دیه را از دادگاه خاسته ک مورد موافقت دادگاه قرار گرفته.

مقصر حادثه میگوید یا باید رضایت بدهی یا با قسط بندی مانع از گرفتن یکجای دیه میشوم .ک تاکنون موفق شده و قاضی اجرای احکام از دادن گواهی امتناع کرده ومیگوید چون محکوم توان پرداخت قسطی را دارد باید قسطی دریافت کنی ک این باعث ضرر مالی بنده میشود.لازم ب ذکر است ک پدر محکوم دارای اموال واملاک بسیاری هست اما محکوم خود چیزی به نام خود ک ثبت شده باشد ندارد

باتشکر لطفا راهنمایی کنید
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (51,190 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
درود بر شما

در ابتدا بفرمایید چرا پرونده شما به صندوق تامین ارجاع داده نشده ؟ درضمن در اینگونه پرونده ها بدون خوانش محتویات پرونده راهنمایی و مشاوره یکم سخت میشه.

به نظر شما چرا برخی افراد به دلیل عدم پرداخت دیه در زندان هستند ؟ آیا آنها درخواست تقسیط را به دادگاه تقدیم نکرده اند یا با آن آشنایی نداشته اند؟

جانی شما فقط و فقط ۲ سال از تاریخ وقوع حادثه مهلت دارد تا دیه را پرداخت کند ورضایت شما را دریافت کند و  در غیر اینصورت تا زمان تادیه یوم الادای دیه شما باید در زندان بماند

دوست عزیز چرا فکر میکنید دادگاه از شما حمایت نمیکند ، شما در این پرونده بزرگترین وکیل رو همراه خودتون دارید ، دادستان بعنوان وکیل شما داره سعی و تلاش میکنه که عدالت برقرار بشه و شما به حقوقت برسی.

به وکیل بفرمایید اقساط روی هم که شد یکجا تقدیم کند

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (4,360 امتیاز)
با سلام

شما نیازی به معرفینامه از طرف قاضی اجرای احکام به صندق تامین خسارتهای بدنی ندارید. شما از محتویات پرونده، درخواست کپی برابر اصل نموده و آنها را مستقیما به صندوق ارائه دهید تا صندوق نسبت به پرداخت دیه شما اقدام نماید و رضایت یا عدم رضایت راننده مقصر شرط نمی باشد و صندوق موظف است دیه شما را پرداخت کرده و بعد از آن برای بازیافت مبلغ پرداختی به مقصر حادثه رجوع کند.

امتناع قاضی اجرای احکام هم غیرقانونی می باشد و میتوانید به دادستان مراجعه کنید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...