درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
928 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (180 امتیاز)
سلام

آیا برای افزایش مبلغ دیه در سال 97 برای بیمه شخص ثالث باید الحاقیه افزایش دیه را گرفت ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (940 امتیاز)
با سلام

با استناد به ماده 8 قانون بیمه اجباری خسارات وارده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه مصوب سال 1395 بیمه گذار موظف به اخذ الحاقیه نمی باشد .

با تشکر

محمد هدایتی راد

کارشناس حقوق بیمه

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (1,540 امتیاز)
سلام

با توجه به تصویب قانون مجازات اسلامی سال 95 در حق بیمه میزان سهم صندوق  تامین خسارت های بدنی 8% درنظر گرفته شده که افزایش 3% داشته است که به موجب این افزایش تعهدات بیمه نامه با تغییر سال و نرخ دیه نیازی به تحصیل الحاقیه ندارد .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...