درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,130 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (160 امتیاز)
پس تکلیف این همه پول واریزی بابت حق بیمه به حساب سازمان به مدت19سال و6ماه واریزی چی میشه؟چراسازمان بیمه اینقدربیرحم وسنگدله؟یعنی بازماندهای بیمه شده اصلی به هیچ عنوان نمیتونندحقوق ومزایایی دریافت کنند؟ایااین انصاف وعدالته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (75,780 امتیاز)
با سلام کسی که بالای یکسال سابقه دارد به ازای هر سال حقوق مستمری میدهند اما اگر شخص بیمه شده در زمان فوت شرایط ماده ۸۰بند۳تامین اجتماعی رو داشته باشه حقوق بصورت کامل به بازمانده هایش تعلق میگیرد واین ماده این چنین میگوید اگر شخصی فوت کند واز تاریخ فوت تا یکسال قبل سه ماه سابقه ومجدد از تاریخ فوت تا ده سال قبل یکسال سابقه داشته باشد حقوق دریافتی به بازمانده کامل میباشد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
قبل توسط (100 امتیاز) 1 نشانه گذاری شده
با سلام جناب ذلقی...با این اوصاف اگر شرایط این بند از ماده 80 برقرار باشد دیگر در مدت سنوات پرداختی ضرب نمیشود؟؟ یعنی متوسط مزد دوسال آخر هرچی باشد در 30/30 پرداخت میگردد؟؟؟
باتشکر

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...