دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
1,027 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
آیا به بازنشستگان نیروهای مسلح که بعد از بازنشستگی در شرکتهای خصوصی یا دولتی مشغول بکار میشوند سنوات تعلق می گیرد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (6,050 امتیاز)
سلام -  بازنشستگان درصورت اشتغال درشرکتهای خصوصی مشمول قانون کارخواهند بود و کلیه مزایای قانونی شامل سنوات - عیدی - مرخصی به آنان تعلق خواهد گرفت و فقط عائله مندی موضوع ماده 86 و 87 قانون تامین اجتماعی به آنان تعلق نخواهد گرفت.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.