دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
132 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (48,660 امتیاز)
سلام

آیا کسر مبالغی از خساراتی که بیمه گر به زیاندیده میپردازد قانونی است یا خیر؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (48,660 امتیاز)
 
بهترین پاسخ
با سلام

باستناد ماده ۱۱ قانون ب ث ۹۵هرگونه شرط جهت    کاهش مبلغ خسارت بلا اثر است و نیز اخذ رضایت نامه از زیاندیده درقبال پرراخت خسارت به میزان کمتر از خسارت واقعی نیز بلا اثر خواهد بود . درمجموع کسر درصدی از مبلغ خسارت به هر علتی غیرقانونیست
با احترام
جهت
مشاوره تلفنی یا حضوری
دریافت خسارات مالی و جانی ناشی از تصادفات،
طرح دعاوی حقوقی علیه شرکت بیمه و صندوق‌ تامین خسارات جانی
کلیک کنید

مشاوره های مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 575 بازدید
سوال شده 3 سال قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط عبد الصاحب نوری صادقی
  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...