درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
4,400 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سال ٩٦ حادثه ديدم اگر روال اداري ٌتا پرداخت ديه وارد سال ٩٧ شود آيا طبق نرخ ديه ٩٧ محاسبه ميشود يا همان ٩٦؟ ديه
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (51,190 امتیاز)
با سلام

آرزوی سلامتی برای شما دارم

باستناد ماده ۱۳ و نیز درصورت امتناع از پرداخت باستناد ماده ۳۶ ووتبصره آن دیه بصورت یوم الادا باید پرداخت شود . یوم الادا یعنی زمان پرداخت ملاک تعیین مقدار دیه است

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...