درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
24,648 بازدید
قبل در سایر صندوق های بازنشستگی توسط (160 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
آیا با توجه به صحبتهای رییس برنامه بودجه در سال97 بازنشتگی پیش از موعد کارکنان دولت را داریم ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (21,180 امتیاز)

سلام

بازنشستگی پیش از موعد در سال 1397 طبق بند ( ت) ماده 28 قانون برنامه ششم توسعه پیش بینی شده است ولی بودجه آن باید از محل اعتبارات هر دستگاه تامین گردد . با درنظر گرفتن بند (الف) ماده 28 قانون فوق ،طی برنامه ششم همه دستگاههای اجرایی، (غیر از مدارس دولتی) باید حداقل 15%از حجم ، اندازه و ساختار خود را نسبت به وضع موجود کاهش دهند ، به این دلیل اجرای این قانون توسط دستگاهها و ادارات دولتی الزامی به نظر می رسد.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...