درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
175 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
سلام

 من سرنشین تاکسی بودم که در سال ۹۴  با یه تریلی و لکسوز تصادف کردم که هر کدوم ۵۰ درصد مقصر شناخته شدند و پزشک قانونی اسیب های منو ۱۸۰ درصد زده که تو دادگاه تایید شد ولی هنوز پرونده دادگاه تجدید نظر نرفته تا بره میشه سال ۹۷ و قطعی بودنش تو سال ۹۷ هسش ایا دیه من به سال ۹۷ حساب میشه؟ایا بیمه کل دیه رو پرداخت می کنه؟ایا ماتفاوت دیه رو خود شخص باید پرداخت کنه؟اگر نداشته باشه چی میشه؟ایا توی دادگاه تجدید نظر میزان دیع من فرقی میکنه؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (49,990 امتیاز)
با سلام

آرزوی سلامتی برای شما دارم سرکار نگین خاتون

دادگاه تجدید نظر چه رای به تقصیر خودروی شما بده چه به تقصیر خودروهای دیگه در پرداخت  دیه شما هیچ خللی وارد نمیشود .

دیه بعلت یوم الاَدا بودن در هر تاریخی که موعد پرداختش باشه اون تاریخ  ملاک میزان  قابل پرداختی است .

شما بعد از قطعیت رای که ۲۰ روز پس از ابلاغ رای تجدید نظر میباشد میتوانید برای دریافت به بیمه گر مراجعه کنید (ماده۳۳)

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...