عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
2,085 بازدید
سوال شده قبل در سایر توسط
سلام

چگونه خود را بيمه كنيم و بازنشستكي بگيريم ؟
2 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (27,380 امتیاز)

با سلام و احترام

میتوانید با تهیه بیمه عمر و بازنشستگی، خودتون رو بدون محدودیت سنی(سن 60 سال برای بازنشستگی) و با دارا بودن فقط 18 سال سنوات پرداخت  ،بیمه کنید. فقط کافیه فرم مربوطه به همراه کپی کارت شناسایی رو ارائه بدید.

برای دریافت مشاوره رایگان و توضیحات بیشتر هم میتوانید از طریق بخش درخواست مشاوره و خرید بیمه عمر در همین سایت، اطلاعات خودتو رو ثبت کنید تا مشاورین ما در اسرع با شما تماس بگیرند.

موفق باشید

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (640 امتیاز)
باسلام

قبل از اینکه اقدام کنید  ، حتما با یک مشاور مشورت کنید ، شرایط خودتون براش به طور کامل توضیح بدید تا بهتون بهترین مشاوره رو بده و بیمه عمر مناسب براتون تنظیم کنه .

بیمه پاسارگاد

آرامش شما ، هدف ما

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 438 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در سایر توسط علي برزگر

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...