درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
4,702 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (75,510 امتیاز)
سلام ، خسته نباشید .

با شرکتی قراردادی دارم که در اون قرارداد حقوق ثابتی ذکر نشده و حقوق من درصدی و پورسانتی از پروژه ای که انجام میدم هست ولی داخل قرار داد ساعت کاری تعیین شده و روزی 8 ساعت باید در ساعت مشخص داخل شرکت باشم .

در مورد سفته ای که من به شرکت دادم نوشته شده که " نزد شرکت به ضمانت سپرده و پس از گذشت 3 ماه پس از همکاری از کارفرما قابل تحویل می باشد" ، دقیقا به همین شکل .

سوال من اینکه  این پس از 3 ماهی که راجع به سفته ذکر شده پس از اتمام قرار داد هست یا پس از تاریخی که من سفته رو به شرکت تحویل دادم و قرار دادم رو بستم؟ از نظر املایی بنظر میاد حالت دوم باشه ولی از نظز حقوقی اطلاعی ندارم.

با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (44,700 امتیاز)

باسلام.

سه ماه پس از قطع همکاری.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (2,660 امتیاز)
با سلام ؛ متن نگارش شده در روی سفته اشتباه می باشد و جمله بندی صحیح " نزد شرکت به ضمانت سپرده و پس از گذشت 3 ماه پس از پایان همکاری از کارفرما قابل تحویل می باشد " می باشد که کلمه " پایان " در جله نگارش شده روی سفته قید نشده است. علی ایحال با توجه به مشخص و مسجل بودن این موضوع که سفته جهت ضمانت حسن انجام کار شما در کارگاه بوده و با تو.جه به پایان همکاری شما باشرکت ، پس از گشت سه ماه از آخرین روز کاری شما در شرکت می توانید جهت دریافت سفته به شرکت مراجعه نمائید. نکته حائز توجه این است که با توجه به اینکه شما بصورت پروژه ای با شرکت همکاری می کردین ، در صورتی که پروژه ناتمام و یا دارای نقص به هر دلیلی در پرونده کاری شما باشد ، کارفرما می تواند تحویل سفته را به بعد از رفع نقص یا تکمیل پروژه موکول نماید.

سربلند باشید

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت نمائید. سربلند باشید >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...