عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
153 بازدید
سوال شده قبل در بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانوار توسط (110 امتیاز)
با سلام. میخاستم بپرسم کدام بیمه عمل دیسک کمر رو شامل میشه و هزینه هاشو پرداخت میکنه و کدام بیمه از بقیه بیمه ها در این رابطه بهتر است.ممنونم

من کمرم دیسک داره .ممنون میشم اگه راهنمایی کنین کدام بیمه بهتر است و شامل بیمه تکمیلی این مورد من.ممنونم
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (62,330 امتیاز)
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.

با توجه به شرایط شما،بیمه های درمان تکمیلی گروهی(که دارای چکاپ نیستن) آنهم تا سقف هایی که بنا به شرایط قرارداد بین شرکت بیمه و آن شرکت یا سازمان منعقد میشه عمل دیسک کمر رو تحت پوشش قرار میدن(البته در کل،بیمه دیسک کمر جزو استثناعات این پوشش هست) ولی در بعضی از قراردادهای گروهی،این استثناء رو هم تحت پوشش قرار میدن.

در عین حال شما نمیتونین از بیمه های تکمیلی خانواده،تحت پوشش دیسک کمر قرار بگیرین،چون جزو استثناعات بوده و همچنین قبل از عضویت از افراد چکاپ گرفته شده و بیماری های قبل از عضویت از تعهدات بیمه خارج می گردد.

با تجدید احترام

با تجدید احترام، هومن ادیب زاده،مدیرفروش بیمه های عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد،شعبه دکتر بهشتی تهران
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...