عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+2 امتیاز
57 بازدید
سوال شده قبل در بیمه شخص ثالث توسط
ویرایش شده قبل توسط
موتور سیکلتی به پدرم زده است. پدر دچار جراحات متعدد است و بعد از 7 ماه هنوز یکی از پاها در گچ است. همین پا پلاتین گذاشته اند.
ظاهرا موتور سوار در لحظه تصادف بیمه نداشته و فردای ان روز اقدام نموده است. سوال اینست که ایا بیمه متقبل می شود  ضارب اصلا نیامده و تعهدی را نپذیرفته است   هزینه ما تاکنون بالغ بر 50 میلیون تومان شده است. چه باید بکنیم؟
1 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (21,410 امتیاز)
باسلام

دوست عزیز از حادثه پیش امده ناراحت شدیم انشاله سلامتیشون رو هرچه زودتر بدست بیاورند.

ولی در مورد سوالتون خیر بیمه خسارت را پرداخت نمیکند چون در روز حادثه بیمه نداشته وشرکت بیمه تعهدی ندارد وشما میتوانید با شکایت از مقصر حادثه خسارت خود را دریافت کنید.

 

بیمه اسیا نمایندگی میناافشاری کد4841

شماره تماس 02155358737

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...