درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
2,371 بازدید
قبل در شکایت از کارفرما یا کارگر توسط (100 امتیاز)
با سلام و احترام
خانمی هستم که از سال ۸۵ تا ۹۰ در شرکتی کار کردم که برایم حق بیمه رد نکرده اند اکنون میشود آنها را پرداخت کنند تا سوابقم کامل شود ؟ آیا کارفرما برای رد نکردن لیست بیمه جریمه می شود؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (12,680 امتیاز)
همراه گرامی بیدبرگ
مطابق ماده ۱۴۸ قانون کار کارفرما موظف است کارگر خود را بیمه نماید. فلذا شما میتوانید در اداره کار ذیربط طرح دعوی و ثبت دادخواست نمایید. لازم است مدارکی نظیر قرارداد کار٬ فیش حقوقی یا پرینت بانکی جهت اثبات ادعای خود مبنی بر مدت کارکرد و رابطه کارگری تان با کارفرما ارائه دهید.
در صورت اثبات ادعا، کارفرما بابت هرسال عدم ارسال لیست برای شما جریمه خواهد شد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...