دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
1,561 بازدید
قبل در سوابق بیمه توسط (100 امتیاز)
با سلام.
من 3 سال سابقه بیمه روستایی دارم.
اگر  بیمه اجباری تامین اجتماعی شوم و سوابقم را از بیمه روستایی به بیمه تامین اجتماعی انتقال بدهم
آیا با داشتن 2 فرزند به من حق اولاد تعلق میگیرد یا خیر؟ لطفا توضیح دهید.(قبلا هیچ سابقه ای در تامین اجتماعی ندارم).
متشکرم.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (21,380 امتیاز)

سلام

خیر تعلق نمیگیرد، مطابق با ماده 86 قانون تامین اجتماعی ، کمک هزینه اولاد به بیمه شده ای پرداخت می شود که حداقل سابقه پرداخت حق بیمه هفتصد و بیست روز کار را داشته باشد.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.