از مشاور متخصص بیمه و قانون کار مشاوره تلفنی دریافت کنید.
0 امتیاز
415 بازدید
سوال شده قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (200 امتیاز)
سلام خسته نباشید.ایا کسی که باموتور تصادف کرده خودش راننده بوده یعنی مقصرخودش بوده موتور بیمه داشته اما گواهینامه نداره.بیمه ایران هس.ایا بهش تعلق میگیره دیه؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (39,900 امتیاز)
با سلام

از لحاظ اصول بيمه اي خير قابل پرداخت نمي باشد
-----------------
✳️آیا راننده مقصر گواهینامه یا بیمه نداشته است؟
✳️آیا راننده مقصر از صحنه تصادف فرار کرده است؟
✳️آیا در دریافت و پرداخت دیه تصادفات مشکل دارید ؟
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (7,540 امتیاز)
باسلام، با توجه به آیین نامه ماده 3قانون شخص ثالث یکی از مدارک مورد نیاز و لازم جهت تشکیل پرونده و پرداخت غرامت به راننده مقصر حادثه ، گواهینامه می باشد .و درصورت عدم داشتن گواهینامه متناسب با وسیله نقلیه مورد استفاده خسارت غیر قابل پیگیری می باشد .

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه

.
.
...