درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
650 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط (100 امتیاز)
باسلام.ایادربیمه عمرطرح مان که نوشته شده درپایان 30سال حدود1میلیارد.میدن.ودرپایان باز خریدسودهایی رادرصورت تحقق میدن.سودچقدراست ؟ایاقطعی است.یامعلوم نیست؟باتشکرلطفاپاسخ دهید.
دریافت مشاوره تخصصی >>

3 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (33,930 امتیاز)

با سلام و درود

دوست عزیز سود تضمین شده در تمام شرکت ها 16 درصد در دو سال اول ، 13 درصد در دوسال دوم و 10 درصد در بقیه سالها می باشد.با توجه به حق بیمه پرداختی شما می توان محاسبه کرد که آیا مبلغ گفته شده با اینسودها مناسبت دارد یا خیر.

البته به خاطر داشته باشید که تمامی شرکت ها علاوه بر این سود یک بخش سود پیش بینی نیز به این مبلغ اضافه کرده و در پایان مدت قراراداد به بیمه گذار پرداخت می نمایند.اما در نهایت سود تضمین شده برای پرداخت تمامی شرکت ها همان سود ذکر شده خواهد بود.

مشاور شرکت بیمه سامان
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید.
0 امتیاز
قبل توسط (72,970 امتیاز)
دوست گرامی‌سلام،وقت بخیر.

بنا به بخشنامه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران،در جداول بیمه های زندگی،از بهمن ماه سال ۹۴ به بعد،شرکت های بیمه مجاز به ارایه جداول با سودهای پیش بینی نیستن.

اگر در جدول بیمه مان شما سود تعلق گرفته،مربوط به سود تضمینی باشه کاملا درسته،در غیر اینصورت خیر،و هیچ شرکت بیمه ای امکان این رو نداره تا بخواد سودهای تضمینی رو حتی در ۵ سال آینده به بیمه شدگانش اعلام کنه(بدلیل نرخ های متفاوت سودهای بانک و تورم)،چه برسه به سودهای مشارکت در منافع(آن هم برای ۳۰ یا ۲۰ سال آینده)!!

ضمنا در جریان باشین که سودهای مشارکت در منافع شرکتهای بیمه،بطور سالانه و پس از برگزاری مجمع شرکت های بیمه و بر اساس تصمیم هیات مدیره و صورت وضعیت های مالی شرکت های بیمه،به بیمه گذاران اعلام خواهد شد،و معمولا این سود بین ۲۰ تا ۲۴ درصد و بر اساس عملکرد مالی شرکتهای بیمه اعلام میشه.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (5,610 امتیاز)
درود و وقت بخیر.

ارائه جدول های سود پیش بینی نزدیک به دو سال است که لز سوی بمیه مرکزی ممنوع اعلام شده است و عدد هایی هم که احتمالا هنوز بیمه ها اعلام میکنند تماما بر اساس پیش بین است و بهتر است که با توجه به عملکرد سال های پیشین هر شرکت آنرا برای خود قابل قبول و یا غیر از این بپذیرید.
شاد و پیروز در پناه حق. اصغری
با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...