درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
367 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط (170 امتیاز)
با سلام. من پدر خانواده  شش نفری هستم،و برای خودم و اعضا خانواده ام دو تا بیمه عمر ثبت نام کردم.  یکی اواخر سال 95 ویکی مرداد 96. یعنی الان دو تا بیمه عمر با مبالغ و قرارداد مختلف داریم،

 در بیمه عمر اولی  صد هزارتومان ماهیانه و مبالغ فوت و حادثه بالا ( فوت 29 برابر سرمایه،  حادثه سه برابر فوت)  در بیمه عمر دوم مبلغ یکصد و سالیانه پرداخت میشه و بیشتر به فکر سرمایه گذاری و پس انداز بودیم تا مبالغ بیمه فوت طبیعی و حادثه،  ایندفعه میخام با بیمه سومی که بانکی به همین نام داریم قرارداد جدید ببندم( در قرارداد سوم سرمایه گذاری وپس نداز مهمتر است).  

سوال این است قرارداد جدید ببندم یا مبالغ دو بیمه قبلی را بالاتر کنم؟

میدانم که مبالغ فوت وحادثه ماکزیمم داره و از مبلغ چهارصد میلیون بیشتر نمیشه حتی اگر پنج قرارداد بیمه عمر داشته باشی. متشکرم
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (72,970 امتیاز)
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.

از بابت دید بسیار خوب شما به بیمه های زندگی بسیار خوشحالم و خدمت تون تبریک میگم،ولی میخواستم از حضورتون سوال کنم که چرا از بین اعضای خانواده ۶ نفری،سایرین رو بیمه نمیکنین؟؟!!

از نظر بنده بعنوان یه کارشناس،شما بهتره که برای همه اعضای خانواده یه بیمه نامه ثبت نام کنین و در صورتیکه وجه اضافی برای ثبت نامه بیمه بعدی خودتون داشتین،یه بیمه با حق بیمه موردنظر و سپرده ای جداگانه در کنار اون حق بیمه ثبت نام کنین.

اگر شما وجه اضافه تون رو به بیمه نامه قبلی اضافه کنین،پوششهای بیمه نامه تون هم زیاد شده و اندوخته تون کاسته خواهد شد.

پس حتما بیمه نامه ای جدید با شرایطی که خدمت تون عرض کردم ثبت نام کنین با شرایطی که خدمت تون عرض کردم.
البته این رو هم خدمت توندعرض کنم که در صورت تمایل به افزایش سرمایه فوت بیشتر از ۴۰۰ میلیون و در صورت سلامت بودن شما،با کسب مجوز از مرکز تا ۶۰۰ میلیوندهم امکان برقراری بیمه نامه خواهد بود.
در قرارداد جدید ما براتون بیمه نامه رو با حداقل پوشش ها طراحی نموده تا بخش پس اندازی بیمه تون افزایش پیدا کنه.

در صورت تمایل فرم پرسش نامه عمر رو پر بفرمایین تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل شده و در صورت موافقت،ثبت نام  بیمه نامه تون انجام بشه.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
قبل توسط (170 امتیاز)
با سلام دوباره، من چهار فرزند دارم وبه همراه خودم و همسرم شش بیمه نامه عمر داریم،و از دو شرکت  بیمه که جمعا دوازده بیمه نامه داریم،  میخام یک بیمه نامه دیگه ثبت نام کنم و هیجده  تا شوند، با تشکر
قبل توسط (72,970 امتیاز) 1 نشانه گذاری شده
دوست بسیار بسیار عزیز و فرهیخته ام سلام مجدد و تبریکی به وسعت آسمان!!
از اینکه توضیحات کامل شما باعث روشن شدن بنده و حقایق بیمه نامه های شما و خانواده محترم تان گردید،بسیار بسیار خرسند و خوشحالم.
و تبریکات صمیمانه بنده را بعنوان یک فروشنده حرفه ای بیمه های عمر پذیرا باشین.
با این دید عالی جنابعالی و خانواده محترم تان به بیمه های زندگی،باعث افتخار بنده هست اگر بتوانم از نزدیک و مصاحبت با جنابعالی و همسر محترم تون در دفتر،بیمه نامه ای کاملا" حرفه ای و فقط در جهت تامین خواسته ها و منافع شما برایتان طراحی و صادر نمایم.
در صورت تمایل پرسش نامه مربوطه را پر نموده تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل نموده،وقت یک ملاقات یک دیدار را در دفتر برایتان ترتیب دهم و با بهمراه آوردن سایر بیمه نامه های تان،بهترین پیشنهاد را به جنابعالی ارایه نمایم.

با احترام،ادیب زاده،مدیر فروش بیمه های عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد.
0 امتیاز
قبل توسط (5,610 امتیاز)
درود و وقت بخیر.

با توجه به خواندن سوال و پاسخ و دیدگاه ها.. متوجه شدم  که باید در ابتدا به شما تبریک فراوان گفت که درک عظیمی از نیاز تمام افراد به داشتن بیمه عمر خوب را دارید.

اما به شدت به این دقت داشته باشید که شما باید بنا به نیاز خودتان بهترین بیمه نامه را تعیین کنیید و اینکه پس از انتخاب بهترین شرکت که توانگری بالا و میزان سوددهی و پرداخت ها در آن به بهترین شکل می باشد باید مشاوری برتر را انتخاب نماییدد که بتواند با توجه به نیاز شما بهترین بیمه نامه را تنظیم یا حتی بیمه نامه قبلی شما را تصحییح کند.

همکاران من در این راه به شما کمک میکنند:
شاد و پیروز در پناه حق. اصغری
با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...