برای دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری اینجا کلیک کنید.

بیمه خویش فرما هستم خواستم ببینم امکانش هست بیمه تکمیلی بشم ؟

0 امتیاز
47 بازدید
سوال شده 1 هفته قبل در بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانوار توسط kamrani96 (4,630 امتیاز)
بیمه خویش فرما هستم خواستم ببینم امکانش هست بیمه تکمیلی بشم ؟
حل سریع مشکل شما با مشاوره تلفنی یا حضوری

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 1 هفته قبل توسط بیمه پاسارگاد (41,670 امتیاز)
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.

پیشنهاد بنده برای شما،شرکت کمک رسان ایران(sos) هست که بصورت خانوادگی عضو پذیرش میکنه.

اگه متاهل هستین،همه افراد خانواده و اگر مجرد هستین،تمامی اعضای زیر ۶۰ سال خانواده باید عضو بشن،و اگه هر یک از افراد بیمه تکمیلی داشته باشن،کارت عضویت هر یک که دارای اعتبار باشه مورد قبول هست و نیازی به عضو شدن آنها نیست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا به سایت کمک رسان ایران_بخش امداد و درمان مراجعه نمایین.

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتونین در پی وی بنده پیام بدین تا راهنمایی تون کنم.

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه بیمه-عمر قانون-کار بیمه-شخص-ثالث بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری بیمه-بیکاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی بیمه-مرکزی مستمری-بازنشستگی بیمه-زندگی پرداخت-خسارت لیست-بیمه قرارداد-کار اداره-کار بیمه-اختیاری بیمه-تکمیلی دفترچه-بیمه پرداخت-دیه بیمه-درمان-تکمیلی شکایت-از-کارفرما دیه حق-بیمه بیمه-اجباری حقوق-بازنشستگی پرداخت-بیمه مشاغل-سخت تامین-اجتماعی تامین_اجتماعی بیمه-مشاغل-آزاد مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه بیمارستان-طرف-قرارداد تصادف-رانندگی بیمه-سلامت بیمه-نیروهای-مسلح سود-بیمه-عمر خرید-بیمه-عمر بیمه-ایران شرایط-بازنشستگی خدمات-درمانی مرخصی-زایمان سازمان-تامین-اجتماعی اخراج-از-کار محاسبه-دیه هدیه-ازدواج بیمه-بدنه شرایط-بیمه-بیکاری ارسال-لیست-بیمه سن-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی بیمه-خدمات-درمانی مستمری-بازماندگان بیمه-بازنشستگی کمک-هزینه-ازدواج

تماس با ما    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

سوال بیمه ای خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.
.

...