درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
3,106 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
در پاسخ سوالاتی مانند این سوال مرتب قید شده که در صورتی که دختر شاغل نباشد مستمری پدر تعلق می گیرد.

آیا با وجود دریافت حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی این قانون نقض نمی شود و می توان حقوق پدر را دریافت نمود؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (260 امتیاز)
پرداخت دو حقوق به طور همزمان از دو صندوق دولتی خلاف قانون میباشد
0 امتیاز
قبل توسط (140 امتیاز)
طبق تغییر قانون  مدیریت  خدمات کشوری  و دایمی شدن آن طبق ماده 110 تبصره سه امکان بهره بندی  از دو حقوق همزمان با شرایط  امکان پذیر میشود  این قانون به محض تصویب در مجلس لازم الاجرا می باشد
قبل توسط (260 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
با سلام  من افرادی را میشناسم که خودشان بازنشسته ومطلقه هستند و برای حقوق پدر در خواست داده اند ولی موفق به دریافت حقوق پدر نشدند و این موضوع خلاف قانون مطرح شده
قبل توسط (140 امتیاز)
به محض تصویب قانون مدیریت امکان بهره  مندی از  دو حقوق امکان پذیر میباشد.

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...