درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
819 بازدید
قبل در خرید بیمه سربازی توسط (100 امتیاز)
با سلام و احترام

اینجانب دارای 5 سال سابقه کار قبل از خدمت سربازی می باشم و به مدّت خدمت سربازی بنده 15 ماه بوده است. (اعزام: 95/02/01 _ اتمام: 96/03/15)
دوسوال دارم:

1) آیا برای درج سوابق دوران خدمت باید هزینه ای پرداخت نمایم؟
2) در صورتی که باید هزینه پرداخت نمایم، مبلغ پرداختی که در قانون برابر با 7 درصد میانگین حقوق و دستمزد دو سال قبل از درخواست است، برای بنده نیز دو سال حساب می شود و یا 15 ماه حساب می شود؟

(در صورت امکان در صورتی که میانگین حقوق دریافتی دو سال قبل از درخواست 700.000 تومان بوده باشد، لطفا مبلغ پرداختی را اعلام بفرمایید)

با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (75,780 امتیاز)
با سلام تصویب قانون معاف از پرداخت مبلغ سربازی برای کسانی است که خدمت آنان قبل از۸۵/۵/۷تمام شده اما چونکه شما بعد از این تاریخ بودید باید مبلغ سربازی که جزو سوابقتان محاسبه شود بپردازید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (42,820 امتیاز)

با سلام

1. نوع بیمه خود را بعد از خدمت سربازی قید نفرموده اید.

2. چنانچه قبل و بعد از خدمت سربازی دارای بیمه اجباری باشید می توانید از مزایای ماده 95 قانون تامین اجتماعی_ یعنی احتساب رایگان خدمت سربازی_ استفاده نمائید.

3. دستمزد ملاک محاسبه سابقه خدمت سربازی، دستمزد زمان تقاضا است، نه دستمزد قبل از خدمت سربازی!


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...