درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
248 بازدید
قبل در از کار افتادگی و کمیسیون پزشکی توسط (100 امتیاز)
با سلام شعبه مربوطه 2 سال قبل از حادثه ( 2 سال قبل از92 ) را ملاک قرارداده است آیا این درست است یا باید 2 سال قبل از شروع برقراری مستمری که کمیسون پزشکی آن را تعیین کرده (2سال قبل از 94) را ملاک قرار دهد ؟چه باید کرد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (40,620 امتیاز)

با سلام

بر اساس تبصره 2 ماده ماده 72  قانون تامین اجتماعی، مبنای محاسبه،مزد یا حقوق ظرف 720 روز قبل از وقوع حادثه ناشی از کار می باشد.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (54,740 امتیاز)
با سلام

تاریخ تحقق از کارافتادگی در حوادث ناشی از کار ، پایان استراحت پزشکی مرتبط با حادثه ناشی از کار است .

با تشکر

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...