درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
117 بازدید
قبل در لیست بیمه توسط (130 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام
خواستم بدونم در سال 96 تامین اجتمایی میتواند اسناد کارفرمایی شرکت ها را از سال 1394 درخواست کند؟
یا فقط میتواند اسناد سال 1395 را درخواست کند.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (42,820 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ
با سلام

قید ننموده اید که به چه منظور قرار است اسناد کارفرما بررسی شوند؛ اما مطابق مواد ۳۹ و ۱۰۱ قانون تامین اجتماعی، سازمان از تاریخ وصول لیست بیمه ۶ ماه مهلت بررسی لیست های حق بیمه را دارد.

اگر مقصود حسابرسی موضوع ماده 47  قانون تامین اجتماعی است، در جدیدترین دستورالعمل ها اینگونه اسناد تا یک سال قبل قابل بررسی خواهند بود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
قبل توسط (130 امتیاز)
همین که از کارفرما اسناد را دریافت میکنند که اگر کارفرما در حسابداری اشتباهی باشد یا اسم کسی را داخل لیست بیمه ثبت نکرده باشد و حق بیمه ای واریز نشده باشد شرکت را جریمه نقدی میکنند.
الان تامین اجتمایی میتواند اسناد سال 1394 را درخواست کند؟
یا فقط اسناد سال 1395 را باید درخواست کند؟
قبل توسط (420 امتیاز)
سلام
در صورتی که سوال جدید دارید می تونید از بخش طرح سوال در بالای صفحه استفاده نمایید

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...