درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,789 بازدید
قبل در هدیه ازدواج توسط (100 امتیاز)

با سلام و حترام

بنده در سال 1394 عقد نمودم و مبلغ یه ماه حقوق را با توجه به سنوات پرداختی حق بیمه خود به سازمان تامین اجتماعی به عنوان هدیه ازدواج دریافت کردم . با توجه به بازنشسته بودن مادرم در اموزش و پروش ایشان نیز برای دریافت کمک هزینه یا هدیه ازدواج فرزندان اموزش و پرورش به اداره مربوطه مراجعه نمودند و مسئول مربوطه به ایشان پاسخ دادند اداره اموزش و پرورش استعلام کرده است و چون بنده هدیه ازدواج خود را از سازمان تامین اجتماعی دریافت کردم دیگر این هدیه شامل ایشان نمیشود و غیر قابل پرداخت است . آیا همچین قانونی وجود دارد؟ 

با تشکر از شما و مشاوران محترم سایت بید برگ

دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (42,820 امتیاز)

با سلام

بر اساس ‌قانون پرداخت پاداش پايان خدمت و بخشي از هزينه‌هاي ضروري به كاركنان دولت (مصوب مورخ 1375/02/26 مجلس شورای اسلامی) و اصلاحات بعدی آن ،کمک هزینه ازدواج دایم مستخدمین شاغل، بازنشسته، از کار افتاده و متوفی فقط یک بار برای خود كارمند و به تعداد فرزندان آنان قابل پرداخت خواهد بود.

...

کمک هزینه ازدواج فرزند در صورتی قابل پرداخت است که آن فرزند خود کارمند مشمول مقررات مذکور(ماده 85 قانون تامین اجتماعی) نباشد.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...