آشنایی و مشاوره رایگان خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری
0 امتیاز
404 بازدید
سوال شده قبل در بیمه بیکاری توسط (140 امتیاز)
با سلام
من در اثنای قرار داد کاری (1 ماه قبل از اتمام قرار داد) تعدیل شده ام. در کارگاه آخر نیز 8 ماه بیمه دارم و در کل 2 سال و 3 ماه سابقه بیمه دارم. برای اینکه بتوانم بیمه بیکاری دریافت کنم چه مدارکی باید ارئه دهم؟

 چگونه باید اثبات کنم که یک ماه پیش از اتمام قرارداد به صورت غیر عمد تعدیل شده ام؟ آیا نامه کارفرما برای اثبات این موضوع کفایت میکند؟
 

با احترام و تشکر از پاسخ شما
3 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (54,740 امتیاز)

با سلام

نامه عدم نیاز کارفرما پیش نیاز آن است . باید در اداره کار درخواست بازگشت به کار کنید و اگر با توجه به رای اداره کار امکان بازگشت به کار نیافتید به همراه رای اداره کار به سازمان تامین اجتماعی مراجعه کنید . 

با تشکر

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (260 امتیاز)
نامه عدم نیاز کاگاه جهت تعلق بیمه بیکاری به شما نیاز هست،در غیر این صورت کارگاه میتواند بر اساس قرارداد به اتمام نرسیده از شما بابت ترک کار شکایت کرده و از شما خسارت گیرد.که در بیشتر مواقع شرکت ها خسارت را با حقوق تهاتر میکنند
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (260 امتیاز)
با سلام.جهت اخذ بیمه بیکاری طبق قانون اول از همه میبایست از سابقه کاری شما در آخرین کارگاه 12ماه یعنی 1 سال بگذرد تا بیمه بیکاری به بیمه شده برای 6ماه تعلق گیرد.و پس از آن باید از کارفرمای خود نامه عدم نیاز اخذ و با دفترچه بیمه و مدارک شناسایی به اداره بیمه شعبه خود مراجعه نمایید.

سوالات مشابه

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمه

.
.
...