درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
710 بازدید
قبل در خرید بیمه سربازی توسط (160 امتیاز)
سلام.چرابرای انتقال سوابق خدمت سربازی به سازمان تامیج اجتماعی بایدحداقل2سال سابقه پرداخت حق بیمه درتامین اجتماعی روداشته باشیم یعنی به سابقه حق بیمه کمترازدوسال قابل انتقال نیست؟(سابقه پرداخت حق بیمه بنده 15ماه هستش یعنی باید9ماه دیگرحق بیمه واریزکنم وبعدابرای انتقال سوابق اقدام کنم؟)
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (42,820 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ
با سلام.
نظر به اینکه مطابق تبصره الف ماده 4 قانون خدمت وظیفه عمومی مصوب  بیست و نهم مهر ماه یک هزار و سیصد و شصت و سه مجلس‌شورای اسلامی دوره ضرورت دو سال است و بر همین اساس قانونگذار شرط احتساب خدمت سربازی را منوط به داشتن سابقه پرداخت بیمه معادل آن دانسته است.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...