درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
2,320 بازدید
قبل در بیمه اجباری پرسنل و کارکنان توسط (100 امتیاز)
با سلام. آیا بیمه شدن با رفتن به مراکز طب کار و انجام آزمایش بدو استخدام امکان پذیر است؟

اگر به طب کار نرفته باشم کارفرما میتونه ادعا کنه که کارگر به طب کار نرفته و من بیمه رد نکردم؟

یا طب کار صرفا بابت صدور دفترچه هست؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (40,620 امتیاز)
با سلام

نداشتن معاینات قبل از استخدام موضوع ماده 90 قانون تامین اجتماعی،تخلف کارفرما است نه کارگر!

نداشتن معاینات قبل از استخدام مانع از احقاق حق کارگر و پیگیری سوابق کارکرد وی نمی شود.

معاینات قبل از استخدام جهت تشخیص قابلیت و استعداد حسمانی متناسب با کارهای مرجوع کارگران است و نه چیز دیگر. که اگر شغل واگذاری متناسب با توانایی شخص باشد، وی بیمه شده و از همه مزایای آن استفاده خواهد نمود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (4,100 امتیاز)
ازمایش بدو استخدام جهت ارایه سلامت بیمه شده از زمان شروع بیمه پردازی می باشد ولازم است اگر بدون ازمایش های اولیه براتون بیمه رد کنند ودرزمان بیمه شدن دچار ازکارافتادگی شوید سازمان تعهدات خود را برای شما برقرار نمیکند .کارفرما نمیتواند بیمه رد نکند ولی اگر بیمه رد کند مسولیت ان هم با خودش است .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...