دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
1,861 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط (100 امتیاز)
با سلام و خسته نباشید.

اندوخته ریاضی بیمه عمر باید چقدر باشد که وراث بتوانند مبلغ بیمه عمر برای فوت را بطور کامل دریافت کنند؟ و یا از زمانی که فرد اولین حق بیمه را واریز کرد مزایای ریالی فوت به وراث به صورت کامل تعلق میگیرد؟!
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (74,440 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.

اندوخته ریاضی و غرامت فوت،دو مقوله جدا از هم در بیمه های زندگی می باشند.

غرامت فوت،همان چیزی است که شما به آن اشاره نمودین و با پرداخت اولین قسط بیمه نامه و صدور آن،قابلیت پرداخت را به وراث دارد و به میزان حق بیمه و نوع فوت بیمه شده(بهرعلت و یا حادثه) بستگی دارد.

مثلا در بیمه پاسارگاد شما با پرداخت ماهانه ۲۰۰ هزار تومان از غرامت فوت بهر علت بمیزان ۶۰ میلیون تومان،و در صورت حادثه تا سقف ۲۴۰میلیون تومان برخوردار خواهید شد.

اندوخته(ذخیره ریاضی بیمه نامه)،باقیمانده حق بیمه پرداختی شما،پس از کسر حق بیمه پوشش های خریداری شده شما از شرکت بیمه بهمراه کارمزد نماینده،هزینه های صدور و بیمه گری شرکت بیمه و ... می باشد،که در ۵ سال اول بیمه نامه تان،کمتر از میزان حق بیمه پرداختی شما می باشد.

ضمنا در پرسش نامه بیمه های زندگی،جدولی برای تعیین وراث شما تا حداکثر ۶یا۵نفر وجود دارد که بیمه گزار میتواند،سهم هر یک از وراث را در صورت فوت خود بهر میزان که بخواهد تعیین نماید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (20,960 امتیاز)
سلام

دوست عزیز مزیت بیمه های عمر در همین هست که با اولین پرداخت افراد داری سرمایه عمر میشوند و خدای ناکرده بعد از پرداخت اولیه حق بیمه عمر در صورت فوت ذینفع مبلغ سرمایه خریداری شده  در فوت طبیعی و در فوت حادثه تا 4 برابر فوت طبیعی به ذینفعان  یا ورارثان کامل بدون مالیات بر ارث و بدون انحصاروراثت داده میشود .به همین علت است که در وقت خرید بیمه عمر حتما باید از متخصصین و افراد دارای سابقه که بتوانند طبق نیاز افراد شرایط بیمه نامه معرفی و تنظیم نمایند .در فرم بیمه نامه سامان کاملا میتوانید مشاهده کنید هم در حیات و هم زمان فوت افراد اختیار واکذاری دارند به ذینفع یا وارثین و کاملا باید مشخص شود هدف از خرید بیمه نامه عمر چه میباشد برای تامین اتیه فرزندان یا موارد دیگر .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.