دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
357 بازدید
قبل در از کار افتادگی و کمیسیون پزشکی توسط (100 امتیاز)
با سلام-
آیا به بیماری ها و حوادث غیر ناشی از کار که زیر 66 درصد باشد مستمری از کارافتادگی جزئی تعلق می گیرد؟

با تشکر فراوان
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (35,020 امتیاز)
با سلام
برابر ماده ۷۰ قانون تامین اجتماعی:
۱. درصد از کارافتادگی بین ۱۰ تا ۳۳ درصد: غرامت نقص عضو مقطوع به صورت یکجا پرداخت می شود.

۲. درصد از کارافتادگی بین ۳۳ تا ۶۶ درصد: مستمری از کارافتاده جزیی و ماهانه تا زمان بازنشستگی پرداخت می شود.
۳.درصد از کارافتادگی از ۶۶ درصد و بیشتر: مستمری از کارافتادگی کلی به صورت ماهانه پرداخت می شود.

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>
0 امتیاز
قبل توسط (54,740 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
با سلام

نه نمی گیرد . صرفا باید ناشی از حوادث کار و با تایید حادثه ناشی از کار بودن کارشناس تامین اجتماعی باشد وگرنه در مورد بیماری یا حوادث غیر ناشی از کار باید 66 درصد ازکارافتادگی بگیرید .

با تشکر

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ    حضور در گپ و گفت
رزرو آنلاین مشاوره مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...