برای دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری اینجا کلیک کنید.

حداکثر سن برای تحت پوشش قرار گرفتن در بیمه اختیاری تامین اجتماعی چقدر است

0 امتیاز
125 بازدید
سوال شده 4 ماه قبل در بیمه اختیاری توسط kamrani96 (4,710 امتیاز)
حداکثر سن پذیرش برای متقاضیانی که می خواهند بیمه خود را بطور اختیاری ادامه دهند چند سال می باشد و با چه سابقه پرداخت حق بیمه ،شرط سنی برای متقاضیان وجود ندارد؟
حل سریع مشکل شما با مشاوره تلفنی یا حضوری

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 4 ماه قبل توسط موسسه حقوقی طنین (32,500 امتیاز)
سلام حداکثر سن پذیرش تقاضای متقاضی بیمه اختیاری برای مردان و زنان حداکثر سن پذیرش تقاضای متقاضی بیمه اختیاری برای مردان و زنان  50 سال تمام در تاریخ ثبت تقاضا خواهد بود .در صورتی که ن متقاضی در زمان ثبت تقاضا بیش از 50 سال باشد پذیرش درخواست وی منوط به داشتن سابقه پرداخت حق بیمه قبلی معادل مدت مازاد سنی مقرر خواهد بود.

مثلا شخصی که 52سال دارد پذیرش تقاضای وی منوط به داشتن سابقه پرداخت حق بیمه قبلی معادل  مدت مازاد سنی مقررخواهد بود.مثلا شخصی که 52سال را دارد پذیرش تقاضای وی برای بیمه اختیاری موکول به این است که معادل 2سال  سن اضافی 2سال سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشد.

از طرفی کلیه بیمه شدگان متقاضی که حداقل 10سال سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشند از اعمال شرط سنی  50 سال معاف خواهند بودیعنی با داشتن ده سال سابقه پرداخت حق بیمه،افراد اعم از زن و مرد می توانند بدون رعایت شرط سنی 50 سال ،درخواست ادامه بیمه به صورت اختیاری نمایند.

موسسه حقوقی طنین (شعبه تخصصی روابط کار)
برای دریافت مشاوره تلفنی و حل سریع مشکل خود کلیک کنید

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه بیمه-عمر قانون-کار بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی بیمه-زندگی پرداخت-خسارت لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار بیمه-تکمیلی دفترچه-بیمه پرداخت-دیه شکایت-از-کارفرما بیمه-درمان-تکمیلی دیه حق-بیمه بیمه-اجباری حقوق-بازنشستگی پرداخت-بیمه مشاغل-سخت تامین-اجتماعی بیمه-مشاغل-آزاد مقرری-بیمه-بیکاری تامین_اجتماعی بیمه-خویش-فرما بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه بیمارستان-طرف-قرارداد تصادف-رانندگی بیمه-سلامت بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی بیمه-ایران مرخصی-زایمان خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی اخراج-از-کار محاسبه-دیه هدیه-ازدواج بیمه-بدنه شرایط-بیمه-بیکاری ارسال-لیست-بیمه سن-بازنشستگی بیمه-خدمات-درمانی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی مستمری-بازماندگان بیمه-بازنشستگی دریافت-بیمه-بیکاری

تماس با ما    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.
.

...