عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
216 بازدید
سوال شده قبل در بیمه اختیاری توسط (5,810 امتیاز)
حداکثر سن پذیرش برای متقاضیانی که می خواهند بیمه خود را بطور اختیاری ادامه دهند چند سال می باشد و با چه سابقه پرداخت حق بیمه ،شرط سنی برای متقاضیان وجود ندارد؟
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (34,700 امتیاز)
سلام حداکثر سن پذیرش تقاضای متقاضی بیمه اختیاری برای مردان و زنان حداکثر سن پذیرش تقاضای متقاضی بیمه اختیاری برای مردان و زنان  50 سال تمام در تاریخ ثبت تقاضا خواهد بود .در صورتی که ن متقاضی در زمان ثبت تقاضا بیش از 50 سال باشد پذیرش درخواست وی منوط به داشتن سابقه پرداخت حق بیمه قبلی معادل مدت مازاد سنی مقرر خواهد بود.

مثلا شخصی که 52سال دارد پذیرش تقاضای وی منوط به داشتن سابقه پرداخت حق بیمه قبلی معادل  مدت مازاد سنی مقررخواهد بود.مثلا شخصی که 52سال را دارد پذیرش تقاضای وی برای بیمه اختیاری موکول به این است که معادل 2سال  سن اضافی 2سال سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشد.

از طرفی کلیه بیمه شدگان متقاضی که حداقل 10سال سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشند از اعمال شرط سنی  50 سال معاف خواهند بودیعنی با داشتن ده سال سابقه پرداخت حق بیمه،افراد اعم از زن و مرد می توانند بدون رعایت شرط سنی 50 سال ،درخواست ادامه بیمه به صورت اختیاری نمایند.

موسسه حقوقی طنین (شعبه تخصصی روابط کار)
برای دریافت مشاوره تلفنی و حل سریع مشکل خود کلیک کنید

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح بیمه-سلامت خرید-بیمه-عمر دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه مرخصی-زایمان بیمه-ایران شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-بازنشستگی بیمه-خدمات-درمانی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...