دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
622 بازدید
قبل در بیمه بیکاری توسط (-2,240 امتیاز)
آیا برای کارگران فاقد قرارداد کتبی ،داشتن یکسال سابقه پرداخت حق بیمه در آخرین کارگاه الزامی است؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (48,620 امتیاز)
با سلام خیر این قبیل کارگران با اخذ رای از مراجع مبنی بر موجه و غیر ارادی بودن بیکاری می توانند طبق بند الف ماده6قانون بیمه بیکاری با حداقل شش ماه سابقه پرداخت حق بیمه از مقرری بیمه بیکاری بهره مند گردد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.