برای دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری اینجا کلیک کنید.

بهترین گزینه جهت حق بیمه تامین اجتماعی برای شخصی که تابه حال سابقه بیمه نداشته است؟

+1 امتیاز
113 بازدید
سوال شده 5 ماه قبل در بیمه اختیاری و بیمه مشاغل توسط Zoya (120 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن 5 ماه قبل توسط حسینی
بهترین گزینه جهت حق بیمه تامین اجتماعی برای شخصی که تابه حال سابقه بیمه نداشته است؟
حل سریع مشکل شما با مشاوره تلفنی یا حضوری

2 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 5 ماه قبل توسط موسسه کار و اندیشه (30,440 امتیاز)
ویرایش شده 5 ماه قبل توسط Tabar
با سلام

در صورتیکه اگر دارای سابقه کار در کارگاهی داشته باشید میتوانید با ارائه مدارک کافی ، نسبت به ثبت دادخواست و الزام کارفرما به واریز حق بیمه به استناد ماده 148 قانون کار اقدام نمائید. در غیر اینصورت نمیتوانید سوابق بیمه ای داشته باشید.
0 امتیاز
پاسخ داده شده 5 ماه قبل توسط حسینی (288,280 امتیاز)
سلام می توانید از بیمه مشاغل آزاد استفاده کنید یا از بیمه عمر و سرمایه گذاری

توجه داشته باشید برای بیمه اختیاری حداقل نیاز به یک ماه سابقه بیمه می باشد

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه بیمه-عمر قانون-کار بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی بیمه-زندگی پرداخت-خسارت لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار بیمه-تکمیلی دفترچه-بیمه پرداخت-دیه شکایت-از-کارفرما بیمه-درمان-تکمیلی دیه حق-بیمه بیمه-اجباری حقوق-بازنشستگی پرداخت-بیمه مشاغل-سخت تامین-اجتماعی بیمه-مشاغل-آزاد مقرری-بیمه-بیکاری تامین_اجتماعی بیمه-خویش-فرما بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه بیمارستان-طرف-قرارداد تصادف-رانندگی بیمه-سلامت بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی بیمه-ایران مرخصی-زایمان خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی اخراج-از-کار محاسبه-دیه هدیه-ازدواج بیمه-بدنه شرایط-بیمه-بیکاری ارسال-لیست-بیمه سن-بازنشستگی دریافت-بیمه-بیکاری بیمه-خدمات-درمانی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی مستمری-بازماندگان بیمه-بازنشستگی

تماس با ما    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.
.

...