عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
216 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی توسط
به دلیل مشکلی که برای یکی از  کارگران ما در اداره بیمه به وجود امده بود، ما نتوانستیم لیست را به موقع ارسال کنیم. در حال حاضر در سیستم پیام عدم تایید بابت اتمام مهلت میده. لطفا راهنمایی بفرمایید
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
دلایل عدم تائید نهایی  در سامانه نشان داده می شود. اما در خارج از مهلت مقرر، امکان ارسال لیست از طریق سامانه وجود ندارد.

اگر کارگاه مشمول بازرسی باشد؛ در محاسبات دوره ای که توسط شعبه انجام می شود؛ حق بیمه و جرائم ماه مربوطه محاسبه و اعلام می شود (براساس گزارشات بازرسی از کارگاه طی دوره ) .

اگر بالای 50 نفر بیمه شده باشدیا مشمول بازرسی نباشد (کارگاههای حقوقی - پیمانکاری ها)؛ دریافت لیست معوق توسط شعبه با ارائه اسناد و مدارک قابل انجام می باشد.

در نهایت آخرین روش برای ایجاد سابقه مراجعه به اداره کار توسط بیمه شدگان و اخذ رای موضوع ماده 148 قانون  کار  می باشد.

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...