دریافت مشاوره تخصصی
+3 امتیاز
2,222 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط
گذاشتن دوباره کلمه کلیدی قبل توسط
می خواستم بیمه عمر و سرمایه گذاری از یکی از شرکت های بیمه بخرم. می خواستم بپرسم کدوم شرکت بیمه ، بهترین بیمه عمر رو برای خرید بیمه داره ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

8 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (8,780 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ
تمام شرکت های بیمه تحت نظارت بیمه مرکزی می باشند. تفاوت شرکت های بیمه تنها در ارائه پوشش های بیمه ای متنوع می باشد.
برای خرید بیمه عمر مهم تر از نام شرکت بیمه، تنظیم مناسب قرارداد بیمه عمر می باشد.
اگر قرارداد بیمه عمر متناسب با نیازهای شما تنظیم شده باشد، در صورت بروز خسارت یا اتمام دوره قرارداد بیمه عمر، می توانید از مزایای بیمه عمر به طور کامل استفاده نمایید.

اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی بیمه عمر دریافت کنید.
+1 امتیاز
قبل توسط (36,730 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
با سلام و درود

با تشکر از آقای یزدانی که توضیحات پایه و اساسی رو فرمودن

اول اینکه بهتون تبریک میگم که واقعا جزو افرادی هستید که به خودتون وزندگی تون و آینده تون اهمت میدید

و در خصوص سوالتون باید بگم که شما همین که بیمه عمر بخرید به خودی خود سرمایه گذاری مثبت و خوبی انجام دادید

و اینکه از کدوم شرکت باشه در مرحله بعدی اهمیت هست

توضیحات عارض میشم که در صورت تمایل میتونید بیشتر ازم بپرسید از طریق راههای ارتباطی من و سوالهای بعدیتون

بیمه عمر 2 بخش داره

درمان      -----   سرمایه گذاری

بخش درمانی در هاکثر شرکتها یکیه

اما بخش سرمایه گذاری با توجه به اینکه کم اهمیت نیست بستگی به وضعیت اون شرکت بیمه ای داره که کجاها سرمایه گذاری کنه و گروه مالیش چقدر قوی باشه

شرکت بیمه با پولهایی که دستش میاد سالانه در بخشهای متعددی سرمایه گذاری کرده و از سود حاصله طبق آیین نامه 68 بیمه های زندگی  مشتریان بیمه عمرش رو در سود حاصله شریک میکنه

و طبق سودهایی که شرکتهای فعال در ایران در سالهای اخیر پرداخت کردن بیمه پارسیان با میانگین 25% بالاترین میانگین سود رو پرداخت کرده

پیش اومده که یه شرکتی در یک سال بالاترین سود رو مثلا تا 27 % پرداخت کرده باشه

اما سالهای بعدی سود آنچنانی نداشته

اما بیمه پارسیان همواره سود قابل ملاحضه رو پرداخت کرده که براساس توضیحات جناب یزدانی اگه تحقیق برمایید بیمه پارسیان در مناسبترین جایگاه قرار داره

همچنین اگه متاهل باشید میتونید از طرح خانواده بیمه پارسیان استفاده کنید که تا 4 نفر اعضای یک خانواده تحت پوشش قرار میگیرن

امیدوارم تونسته باشم اطلاعاتی داده باشم

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>
0 امتیاز
قبل توسط

با سلام ببینید برای جواب دادن به سوال شما نیاز به اطلاعات کامل و جامع ودقیق از چیزی درحدود 30شرکت بیمه ای میباشد

ازکارشناسان محترم خواهش میکنم متعصبانه به این سوال جواب ندهند تا بهترین راهنمایی را به دوستمون بکنیم ببینید برای انتخاب شرکت بیمه ای تون قبل از اینکه ببینید پلن بیمه عمرش چه مزیت ها و برتری هایی نسبت به رقبا داره یادتون باشه

1.سطح توانگری اون شرکت رو که در سایت بیمه مرکزی هست چک کنید (برای مثال شرکتی که در سطح 4هست قطعانمیتونه حامی خوبی برای شما درلحظات ناخوشایند باشه تا یک شرکت با سطح 1توانگری )

2.ودرعین حال به پشتوانه وگروه مالی شرکت و سابقه ی شرکت و نحوه خدمات رسانی شرکت توجه کنید

3.به قرار دادی که شرکت به شما میدهد توجه کنید و حتما انرا به کمک یک کارشناس مطالعه کنید تا بدانید دقیقا چه محصولی خریده اید بدانید کجا به درد شما میخورد و کجا ازتعهدات شرکت خارج است هر چقدر قرارداد شرکت کامل تر و واضح تر بود(تمامی تبصره ها و تعهدات بیمه گذار و بیمه گر را توضیح داده باشد)مشخص است ان شرکت شرکت متعهدتر ومطمئن تری میباشد

4.پلن شرکت ها تقریبا مثل هم میباشد البته درمواردی هم تفاوت ها فاحش است اما یکسری شرکت ها که در زمینه ی عمر قوی کارمیکنند تقریبا پلن یکسانی دارند و تفاوت ها مربوط به شرایط سنی و کف و سقف پوشش ها میباشد وتفاوت دیگر در عملکرد در سود دهی به اندوخته ها میباشد که با یک تحقیق ساده از سود قطعی که درسال های گذشته شرکت داده است میتوانید مطلع شوید

5.سعی کنید از یک نماینده ویا کارشناس مطمئن و متعهد بیمه را تهیه کنید

باتشکر

یزدانی کارشناس بیمه های عمر و تشکیل سرمایه

0 امتیاز
قبل توسط (11,880 امتیاز)
درودبرشما،بیمه های عمر مزایای زبادی داره و اول باید ببینید از این محصول چه انتظاری دارید و بعد یک مشاوره تخصصی داشته باشید و بهترین بیمه نامه براساس نیازتون تنظیم بشه.
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی بیمه عمر دریافت کنید.
0 امتیاز
قبل توسط (140 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
درود

باتوجه به شرایط پرداخت وارائه بیشترین پوششهای تکمیلی بهمراه امتیازات ویژه

به شما ودیگرعزیزان توصیه میکنم بیمه عمر راازشرکت بیمه پاسارگاد خریداری نمایید
0 امتیاز
قبل توسط (55,680 امتیاز)

با سلام ، 

قبل از این بحث پیشنهاد می دهم مقاله که در زیر آمده است ار مطالعه نمائید و پس از آن درباره بیمه عمر و تامین آتیه تحقیق موده و در اسرع وقت نسبت به خرید آن اقدام نمائید.

 

قبل از خرید بیمه عمر چه باید کرد؟


با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>
0 امتیاز
قبل توسط
دوستان سلام خسته نباشید

قبل از پاسخ دادن به سوال این عزیز یه گپ دوستانه با دستان نماینده داشته باشم امیدوارم که خورده نگیرند

دوستان هیچ وقت برای جذب مشتری به نفع خود یا شرکت خود به بیان مطالب غیر کارشناسی که به صنعت بیمه کشور ضربه می زند  نپردازید

از نظر کارشناسی سطح توانگری که کارشناس محترم جناب آقای یزدانی فرمودند کاملا منطقی است و جواب کاملی برای سوال این سوال کننده محترم میتواند باشد.

باقی جواب های به نظر بنده غیر کارشناسی و متعصبانه و سمت و سو دار می باشد!!!!

می توان در توضیح سطح توانگری یک جمله گفت که :

سطح توانگری نشان دهنده پایبندی شرکت بیمه به تعهداتش هست و بس.

در نظر داشته باشیم که بسیاری از بیمه ها جهت اهداف سازمانی خود بوجود آمده اند و در جوار این اهداف سازمانی به خدمات رسانی عمومی هم میپردازند!!!

یعنی نمی توان گفت که چون بیمه ای سطح توانگری پایینی دارد بهتر نیست بلکه باید دید که آن شرکت بیمه در تحقق چه اهدافی بوجود آمده اند؟

سازمانی یا عمومی!!
0 امتیاز
قبل توسط (55,680 امتیاز)

سلام بر شما   بیمه گذاران و اشخاصی که برای تحقیق و خرید آگاهانه بیمه عمر ( زندگی ) به این سایت رجوع نموده اید ،

در این گفتار قصد دارم، فارغ از هر برندی به نکاتی اشاره کنم که هرکسی باید بسته به نیاز خود بیمه عمررا خریداری کند و باید حتما با یک مشاور خبره بیمه ای عمر مشورت نموده و از او بخواهد بهترین پیشنهاد بیمه عمر و تامین آتیه ( زندگی ) رابرای وی طراحی کند . چند نکته بسیار مهم ، که باید توجه فرمائید :

  1.  هیچگاه بدون بررسی و تحلیل دقیق شرایط شرکت های بیمه و نیز بدون کمک یک مشاوره خبره ، اقدام به خرید هیچ بیمه نامه ایی نکنید.
  2.  از هرکسی که ادعایی می کند و یا قانونی را مطرح می کند حتما مستندات بخواهید و همه مستندات مکتوب و قابل استناد و با منبع باشند.
  3. قبل از خرید ، شرایط اقتصادی و توان پرداخت خود را مشخص کنید ، چون پس از عقد قرارا داد بیمه، در صورت انتخاب روش های پرداخت بغیر از سالانه تا پایان سال اول قرار دادتان ، امکان تغییر مبلغ را نخواهید داشت. همچنین به ضرایب افزایش حق بیمه در سال های آتی دقت نمائید ، چون روش محاسبه این ضرایب بصورت پلکانی است برای مثال به جدول زیر دقت نمائید. *مورد دیگر درباره پوشش ها و ضرایب می باشد در این باره واقعا باید متناسب با شغل و شرایط سنی شما توسط مشاورتان طراحی گردد.
    جدول بیمه عمر
  4. لطفا نگاه نکنید که فلان دوست یا آشنا این بیمه را خریده ، پس حتما چیزی بوده است و دلیل انتخابتان ملاک قراردادن آنها نباشد ، چه بسا شرایط بیمه نامه آن شخص با شما یکی نبوده و یا ایشان هیچ تحقیقی در زمان خرید نکرده باشند. ضمنا شرایط جسمانی هرکسی با دیگری فرق دارد ( از جمله تناسب قد و وزن ، بیماری ها ) پس بیمه هرکسی با دیگری فرق خواهد داشت.
  5.  هیچ شرکت بیمه گر، بدی نداریم ، پس از اشخاصی که دائم در حال تخریب دیگرشرکت های بیمه ای هستند بپرهیزید، اینگونه اشخاص چون اطلاعات درستی ندارند در انتخاب شما را مردد خواهند کرد.
  6.  همیشه از مشاور بیمه ایی خود بخواهید که کاملا شرایط خرید ، سود ، بازخرید ، وام ، پوشش های بیمه ایی ، موارد استثنا و دوره انتظار بیماری ها و حوادث را برایتان کامل توضیح داده و جدول استعلام مورد نظر شما را کاملا برایتان تشریح نماید.
  7. پس از موارد 6 گانه فوق ، با خیال راحت بیمه خود را از هر شرکتی که احساس می کنید نیاز های شما را برآورده می کند خریداری نموده و همیشه به داشتن بیمه عمر افتخار کنید چون مطمئنا یکی از بهترین انتخاب های زندگی خود را کرده اید . شاد و سلامت و پر توان باشید.

یکی از بهترین انتخاب های زندگی خود را کرده اید .

شاد و سلامت و پر توان باشی


با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

+3 امتیاز
7 پاسخ 1,149 بازدید
  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ    حضور در گپ و گفت
رزرو آنلاین مشاوره مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...