درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
368 بازدید
قبل در از کار افتادگی و کمیسیون پزشکی توسط (110 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام.من 15ساله بیماری پسوریازیس دارم. میخواستم بدونم بیمه از کار افتادگی تعلق میگیره یا نه؟
بعد برای اینکه تعلق بگیره باید شاغل بود؟
واینکه خدمات درمانی هم حمایت میکنه یا مختص تامین اجتماعی هست؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (75,780 امتیاز)
با سلام اگر در خدمات درمانی بیمه میباشید یعنی بیمه سلامت میپردازید این پرداخت فقط جهت درمان میباشد لیکن بیمه خدمات درمانی کارکنان دولت باشید قایدتا شما نباید بیکار باشید اما در تامین اجتماعی این بیماری یا هر بیماری دیگر رو مشاور نمیتواند تشخیص بدهد که صددرصد شما کارافتاده هستید یا خیر اما بستگی به نظر پزشک کمیسیون دارد اما در مورد شاغل بودن اگر در زمان بیماری شرط ماده 75 رو داشته باشید ولی بیمه پرداز نباشید میتوان از این کمیسیون استفاده کرد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...