دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
338 بازدید
قبل در بیمه بیکاری توسط (110 امتیاز)
با سلام
من در شرکتی که پیمانکار بهره برداری از یک کارخانه دولتی (کارگاه مشمول قانون کار) بوده بمدت 13 ماه بدون قرارداد کتبی فعالیت نمودم و بعد از  تعطیلی این کارگاه با همان شرکت به کارگاه دیگری که اون هم مشمول قانون کار بوده و باز بدون قرارداد کتبی رفته و مدت 4 ماه کار کردم که همه سوابق بیمه ای با درج نام من در لیست بیمه کارگاههای مربوطه موجود است و بعد از آن بصورت غیر ارادی بیکار شدم.

 با این اوصاف با توجه به اینکه اینجانب قبلا بمدت 12 ماه، (قبل از کار با این شرکت) از بیمه بیکاری استفاده کردم و مجرد هم هستم آیا باز هم میتونم از بیمه بیکاری استفاده کنم.

به عنوان سوال دوم آیا اطلاع دارید که در صورت داشتن طرح قابل ارائه به مراکز رشد یا پارکهای علم و فناوری میتونم ضمن برخورداری از بیمه بیکاری طرحم رو با معرفی نامه ای از طریق بیمه بیکاری به این مراکز ارائه بدم.

منظورم این است که همانطوریکه در زمان مراجعه به بیمه بیکاری و اعلام آمادگی به کار، بیمه بیکاری شما رو کتبا به کارگاههای بخصوصی برای کار معرفی میکند آیا همین کار رو میتونه برای معرفی به پارکهای علم و فناوری بکنه بطوریکه تا تحقق طرح حداقل مشمول بیمه بیکاری باشد.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (48,660 امتیاز)
باسلام.
باتوجه به اتمام پروژه و کارکرد 4ماهه شما در آخرین کارگاه ،بیمه بیکاری به شماتعلق نمیگیرد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.