درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
622 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (110 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با سلام

چنانچه برگشت از ماموریت های روزانه داخلی یا خارج از کشور تاخیر داشته باشد (مثلا پرواز با تاخیر انجام شود)و مامور طی ساعات کاری روز بعد از ماموریت به محل خدمت بازگردد،تکلیف آن روز چیست؟ آیا بایستی به محل خدمت مراجعه نماید یا آن روز نیازی به حضور در محل کار نمی باشد؟ در صورت عدم مراجعه به محل خدمت، آیا غیبت، مرخصی یا گارگرد لحاظ می گردد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (620 امتیاز)
سلام،
درقانون کار محدودیتی به لحاظ مأموریت پیش بینی نشده است.
تعیین ومیزان آن با رعایت مقاده ماده 46این قانون باتوافق طرفین است.
سیده فاطمه حسینی مدیر قرارداد ها مشاوره حقوقی مشاور بیمه برای دریافت مشاوره تلفنی و حل سریع مشکل خود کلیک کنید

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...