دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
442 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام .وقت بخیر ضمن تبریک عیدسعیدباستانی وارزوی موفقیت برای جنابعالی و تمامی ایرانیان و مسئولین زحمت کش درسال نو........                         

من برابر مصوبه      24/ 5 /  ت /  253  به تاریخ. 11 / 4 /  1367. ....هیئت وزیران   ...ازسال  1374 ازطریق نزاجا در بیمه ایران قرارداد بیمه عمر کارکنان و بیمه عمر و حوادث کارکنان و خانواده با اضافه بیمه تکمیلی منعقد نموده ام حدود 15 سال سهم حق بیمه راپرداخت نموده ام و لذا بعلت بازنشستگی این ارتباط قطع گردیده . وتاکنون نیز ازبیمه هیچگونه استفاده ننموده ام .

لذا راهنمایی بفرمایید چطور میتوانم سرمایه بیمه عمرم را با سود چندین سال گذشته ازبیمه ایران دریافت نمایم .واین مبلغ چقدر شده است .......باتشکر وسپاس فراوان. سرهنگ   سعید.  صانع
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (73,560 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
هموطن گرامی سلام،سال نوی شما مبارک باد.

بیمه عمر و حوادث از پوشش های اضافه بیمه درمان تکمیلی می باشد که حق بیمه آن بصورت یکجا یا بصورت ماهانه از حقوق شما کسر و بحساب شرکت بیمه واریز می گردد.

این بیمه نامه،معمولا با سرمایه فوت بین حداقل ۳ میلیون تومان تا هر چقدر که مسولین سازمان،ارگان و یا شرکت با بیمه توافق نمایند،منعقد میگردد،و معمولا بیشتر از ۴۰-۳۰ میلیون نمی باشد.

پوشش های این بیمه نامه،فوت بهر علت،فوت بعلت حادثه و نقص عضو بوده و اگر در یکسالی که شرکت یا سازمان شما با بیمه مربوطه قراردارد دارد منجر به حادثه ای شود،شرکت بیمه ملزم به پرداخت غرامت می باشد.

در غیر اینصورت و پس از پایان مدت یکساله قرارداد،شرکت بیمه تعهد دیگری نداشته،و قرارداد جدید با سبک و سیاق دیگری منعقد خواهد شد.

این بیمه نامه فاقد هرگونه سود بوده و بهمین دلیل حق بیمه پایینی دارد.

در صورتی که رابطه کاری افراد آن سازمان/شرکت،بهر دلیلی قطع گردد،اگر حق بیمه بصورت سالانه پرداخت شده باشد،فرد تحت پوشش می باشد( آن هم تا آخر همان قرارداد).

بنابراین در حال حاضر،جنابعالی هیچگونه وجهی از بابت آن بیمه عمر و حوادث نمیتوانید دریافت نمایید.

ضمنا پرسنل انتظامی و نظامی و نیز بانک ها،معمولا دارای صندوق هایی هستن که پس از بازنشستگی نیز، با کسر مبلغی بطور ماهانه از حقوق بازنشستگان بیمه ای برای پرسنل خود فراهم نموده اند که حتی پس از سن ۷۵ سالگی(حداکثر مدت زمانی که شرکت های بیمه اجازه صدور بیمه عمر و حوادث پرسنل را دارند) هم در صورت فوت همکار بازنشسته خود،وجهی بین ۳ تا ۱۰ میلیون تومان را به خانواده متوفی میدهند.

پیشنهاد می کنم که این موضوع را از دایره بازنشستگی سازمان تان جویا شوید.

در صورتی که سن تان،زیر ۶۵ سال میباشد و توانایی مالی تان اجازه میدهد،یک بیمه نامه عمر وتامین آتیه بیمه پاسارگاد را هم با ما تجربه نمایید تا به اختلافات فاحشی که بین بیمه های عمر و حوادث و بیمه هایی نظیر بیمه عمر پاسارگاد وجود دارد پی ببرید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.