دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
1,021 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط
سلام. من حدودا شش ماه قبل بیمه عمر بیمه ایران (مان) خریداری کرده ام. هدف من بازنشستگی بعد از حدود ده سال و دریافت مستمری قابل توجهی می باشد.

با خود فکر کردم ای کاش اینکار را مثلا پنج سال پیش میکردم. سوالم این هست که آیا میشه مثلا حق بیمه پنج سال آینده را یکجا پرداخت کنم که پنج سال به سنوات پرداختی من اضافه بشه و جبران این پنج سالی که دیر برای بیمه مان اقدام کرده بودم بشه ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

3 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (33,930 امتیاز)
 
بهترین پاسخ

با سلام

دوست عزیز امکان خرید سنوات گذشته در بیمه عمر وجود ندارد اما راه حل هایی جهت افزایش سود شما در صندوق هست ، به عنوان مثال پرداخت یکجای حق بیمه ، واریز به اندوخته و ...

توجه کنید که پرداخت یکجای حق بیمه و یا واریز حق بیمه چند سال ، تاثیری در مدت زمان قرارداد شما نخواهد داشت و تنها در میزان سود شما موثر خواهد بود که البته در صورت تمایل و رسیدن به مبلغ اندوخته ی مورد نظر خود می توانید بیمه نامه ی خود را بازخرید کرده و مستمری خود را شروع نمایید.

مشاور شرکت بیمه سامان
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید.
0 امتیاز
قبل توسط (1,960 امتیاز)
سلام و درود
دوست عزیز در صورتی که نیاز شما در خرید بیمه زندگی(عمر) تنها مستمری باشه و اینکه شما بخواین بالاترین رقم دریافت کنید بایستی که مدت زمان قرارداد بیمه را افزایش بدین چون به دلیل نوع سود که در بیمه های زندگی به پس انداز شما تعلق میگیره هرچه مدت قرارداد بیشتر باشه پس انداز شما که پایه دریافت مستمری هست بیشتر خواهد شد.
در بین 5 تا 7 سال بیمه زندگی اگر به جدول ضمیمه بیمه نامه خودتون مراجعه کنید میبینید که رقم پس اندز شما بعد این بازه زمانی رشد قابل توجهی خواهد داشت.
البته همونجور که همکار عزیزمون گفتن با تغییر بیمه نامه به روش ترکیبی (سپرده گذاری + حق بیمه) شما میتونی به پس انداز بیشتر دست پیدا کنید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (73,680 امتیاز)
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.

در تکمیل توضیحات همکاران گرامی ام و با توجه باینکه شرکتهای بیمه به مانند سازمان تامین اجتماعی،شرایط خرید سوابق بیمه ای و سنوات گذشته را ندارند،و بیمه ایران نیز شرایط ثبت نام بیمه سپرده گذاری را ندارد،میتونین از شرایط عالی و مساعد سپرده گذاری بیمه های عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد در این زمینه استفاده نموده تا برای 10 الی 12 سال آینده و در کنار بیمه مان خود،از سود بیمه نامه پاسارگادخود نیز در کنار آن بهره مند بشین و از امتیازات ویژه آن بیمه نامه هم استفاده بفرمایین.

پوشش بیمه آتش سوزی کاملا" رایگان.

بیمه تکمیلی کاملا" رایگان (در بخش جراحی و بستری) تا سقف 10 میلیون تومان( بدون یک ریال هزینه اضافی!!!

تخفیف در صدور و یا تمدید بیمه نامنه بدنه تا سقف 50% حق بیمه

پوشش غرامت نقص عضو تا سقف 250 میلیون تومان

غرامت هزینه های پزشکی بر اثر حادثه تا سقف 25 میلیون تومان و....

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.