درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
310 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط (75,510 امتیاز)
برخی از کارفرمایان به تصور اینکه کارگران خارجی مشمول قانون کار نیستند ترجیح می دهند از کارگران تبعه بیگانه استفاده کنند آیا این تصور مبنای صحیحی دارد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (44,700 امتیاز)
مقررات قانون کار جمهوری اسلامی ایران نسبت به کارگران ایرانی  و اتباع خارجی که وفق ماده 120قانون مرقوم پروانه کار معتبر دریافت نموده باشند جز در مواردی که قانون مستثنی کرده باشد به نحو یکسان اجرا می شود و تبعیض در استفاده از امتیازات قانون موضوعیت ندارد به این ترتیب تصور برخی از کارفرمایان مبنی بر معاف بودن کارگران خارجی از مقررات قانون کار فاقد پایه و اساس قانونی می باشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...