برای دریافت مشاوره و خدمات بیمه ای کلیک کنید
مشاوره بیمه یا اداره کار
021-91023784
+2 امتیاز
1,404 بازدید
در بیمه تامین اجتماعی و اداره کار توسط
سلام

ایا چنانچه اتباع بیگانه فاقد روادید کار دچار حادثه منجر به فوت یا نقص عضو کلی شوند به آنها مستمری تعلق می گیرد  ؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (24,700 امتیاز)
با سلام

مطابق ماده 120 قانون کار اتباع بیگانه نمی توانند در ایران مشغول کار شوند مگر آنکه اولاً دارای روادید ورود با حق کار مشخص بوده ، ثانیاً مطابق قوانین و آیین نامه  های مربوطه ، پروانه کار دریافت دارند . لذا اتباع بیگانه فاقد روادید کار و پروانه کار از شمول قانون کار خارج و مزایای مربوط به تامین اجتماعی به آن ها تعلق نمی گیرد .

با احترام
برای دریافت مشاوره بیمه اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 435 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 2,537 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 11,197 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 493 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 3,743 بازدید
سوال شده مرداد 13, 2016 در بیمه تامین اجتماعی و اداره کار توسط سید جعفر حسینی
+2 امتیاز
1 پاسخ 769 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,162 بازدید
سوال شده مرداد 7, 2016 در بیمه تامین اجتماعی و اداره کار توسط ترابی
0 امتیاز
1 پاسخ 3,179 بازدید
+2 امتیاز
3 پاسخ 2,215 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 957 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 939 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 350 بازدید
سوال شده اردیبهشت 18, 2017 در سایر توسط فاطمه ارنواز (33,930 امتیاز)
+2 امتیاز
1 پاسخ 444 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...