درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
4,528 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (310 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
باسلام،

سوال اول اگر کسی با ۶ سال سابقه فوت شود و در سال اخر زندگی همزمان با بیمه پردازی فوت شود ایا مستمری کامل به بازماندگان وی داده میشود، یعنی حداقل اداره کار، یا حقوق ۶ روزه داده میشود؟

سوال دوم: ایا درصورت تعلق گرفتن حداقل اداره کار زوجه این شخص میتواند ازحقوق شوهرش انصراف و بدهد و برای حقوق پدری خودش اقدام کند
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (75,780 امتیاز) 1 نشانه گذاری شده
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ
با سلام چنانچه شرط ماده 75 رو داشته باشد یعنی از تاریخ فوت تا یکسال قبل سه ماه سابقه ومجدد از تاریخ فوت تا ده سال قبل یکسال سابقه داشته باشد حداقل حقوق اداره کار به ایشان تعلق میگیرد ایشان میتواند از هر دوحقوق استفاده کند

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
قبل توسط (54,740 امتیاز)
با سلام
دیگر نمی تواند از حقوق پدر استفاده کند اگر درخواست برای حقوق شوهر دهد .
با تشکر
0 امتیاز
قبل توسط (4,100 امتیاز)
شرط برقراری مستمری در 10 سال یکسال سابقه و سال اخر 3ماه پیوسته باشد اگر درتاریخ حادثه پیوستگی سه ماه بیمه را داشته مشکلی ندارد  و مستمری برقرار میشود وزوجه ایشان هر دومستمری را قادر به دریافت می باشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...