درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
140 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (75,470 امتیاز)
کارفرمایی با کارگران خود توافق نموده که در هنگام بازنشستگی آنان به ازای هرسال سابقه کار معادل 25 روز مزد به عنوان پاداش بازنشستگی پرداخت نماید آیا این توافق معتبر است؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (44,700 امتیاز)
باسلام

طبق ماده 31 قانون کار میزان پاداش بازنشستگی کارگران مشمول این قانون به نسبت هر سال سابقه خدمت 30روز مزد می باشد و هرگونه توافق قبلی که مبتنی بر میزان کمتر از میزان مقرر فوق باشد محمل قانونی نخواهد داشت.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...