درخواست مشاور متخصص
+2 امتیاز
343 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (6,580 امتیاز)

سلام

با توجه به ماده 8 قانون جدید بیمه شخص ثالث دیگر نیازی به دریافت الحاقیه با افزایش دیه نمی باشد.  با توجه به اینکه این قانون از 30 خرداد 95 اجرایی شده است ، آیا افرادی که بیمه نامه خود را از فروردین 95 تا 30 خرداد 95 تهیه کرده اند باید الحاقیه دریافت کنند ؟

ماده ۸ قانون بیمه شخص ثالث

حداقل مبلغ بیمه موضوع این قانون در بخش خسارت بدنی معادل حداقل ریالی دیه یک مرد مسلمان در ماههای حرام با رعایت تبصره ماده (۹) این قانون است و در هر حال بیمه گذار موظف به اخذ الحاقیه نمی باشد.

دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (307,050 امتیاز)

سلام دیگر نیازی به دریافت الحاقیه بیمه شخص ثالث بابت افزایش سالانه دیه نمی باشد

جدول حق بیمه شخص ثالث در سال ۹۶ بر اساس اعلام بیمه مرکزی


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (1,700 امتیاز)
باسلام برابر قانون جدید بیمه شخص ثالث من بعد نیازی به تهیه الحاقیه بیمه نمیباشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 315 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 101 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 188 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 107 بازدید
انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...