درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
2,085 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (75,510 امتیاز)
آیا کسانی که به عنوان مربی در مهدهای کودک غیرانتفاعی وابسته به وزارتخانه ها و موسسات دولتی اشتغال به کار دارند مشمول قانون کار شناخته می شوند؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (44,700 امتیاز)
باسلام

مربیان مهدکودک های کودک غیرانتفاعی وابسته به وزارتخانه ها و موسسات دولتی که از  از کارکنان وزارتخانه ها و موسسات دولتی ذیربط نبوده و فاقد ردیف و پست سازمانی در وزارتخانه و موسسه مورد بحث می باشند و حقوق و مزایای آنان توسط شورای سرپرستی مهدکودک (از محل شهریه پرداختی توسط والدین کودکان و احیانا کمک های وزارتخانه و موسسات دولتی مربوط)پرداخت می شود طبق موادیک ،دو،چهار وپنج قانون کار و مدلول مخالف ماده188قانون موصوف مشمول مقررات قانون کار می باشند ولی اگر از کارکنان رسمی و پیمانی یک واحد دولتی به صورت مامور در این   قبیل مهدها شاغل باشند کماکان تابع مقررات استخدامی سازمان متبوع خود خواهند بود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...