درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
351 بازدید
قبل در لیست بیمه توسط
چرا باید بیمه کارگران توسط کارفرما یک ماه دیرتر به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت شود تا کارفرما بتواند با سوءاستفاده از این فرصت، به تعدیل کارگران ماه های قبل، برای نپرداختن حق بیمه آن ها، بپردازد؟ آیا کارفرما چنین حقی دارد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (21,260 امتیاز)
از آن جا که بر اساس ماده ۴ قانون تأمین اجتماعی، «دریافت مزد» کارگر از کارفرما، یکی از لوازم قرار گرفتن در شمول این قانون تعریف شده است، کارفرمای شما، در صورت استمرار اشتغال شما در کارگاه، موظف است حق بیمه روز جمعه را برای شما و سایر کارگران پرداخت کند.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...