درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
262 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (120 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
با سلام.
بعد از فوت بازنشسته آیا همسر او حقوق کامل دریافت میکند؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (75,780 امتیاز)
با سلام قبل از سال 90 اگر بازنشسته ای فوت میکرد وفرزندی نداشت طبق ماده 83 قانون تامین اجتماعی نصف حقوق به همسر مرحوم تعلق میگرفت اما خوشبختانه با اصلاح این قانون بعد از فوت همسر حقوق کامل به همسر تعلق میگیرد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...