عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+2 امتیاز
460 بازدید
2 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (60,730 امتیاز)
هموطن گرامی خانم یا آقای دارابی سلام،وقت بخیر.

پیرو توضیحات مدیر محترم سایت و در تایید فرمایشات ایشان:

اصولا در کشور ما،بعلت جا نیفتادن فرهنگ بیمه،نداشتن وسع مالی کافی برای ثبت نام همیشگی بیمه تکمیلی بعلت مشکلات مادی و اینکه در حالت عادی فقط ۱۰٪ افراد بیمه های درمانی را ثبت نام می کنند،اگر شخصی مثل شما به ناگهان و فوری بخواهد بیمه تکمیلی ثبت نام کند،فقط و فقط ،زمان نیاز بعلت بروز مشکل درمانی می باشد.

در این حالت،متاسفانه بعلت داشتن دوره انتظار(در بیمه های گروهی و خانواده) و آزمایش(در بیمه های خانواده) شما نمیتوانید بیمه تکمیلی درمانی ثبت نام نمایید.

ضمن اینکه در بیمه های تکمیلی،کلیه افراد خانواده باید تحت پوشش قرار بگیرندکه باز هم در این موقعیت،افراد فقط تمایل به پرداخت هزینه بیمه تکمیلی فقط برای شخصی که نیاز به پوشش درمانی دارد هستند!!!

توجه کلیه هموطنان عزیزم را برای چندمین بار به این نکته معطوف می نمایم که شرکت بیمه بنگاه خیریه نیست.

بلکه خرید پوشش های درمانی و یا عمر صرفا در زمان سلامتی افراد و بمنظور جبران خسارات و یا غرامت های وارده به افراد در زمان بروز حوادث می باشد..

از بذل توجه تان به این نکات سپاسگزارم،و از اینکه وقت گران بهایتان را برای مطالعه این مطالب  اختصاص دادید صمیمانه سپاسگزارم.

ایام تان،بکام باد

با تجدید احترام، هومن ادیب زاده،مدیرفروش بیمه های عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد،شعبه دکتر بهشتی تهران
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (288,280 امتیاز)

برای مشاوره رایگان خرید بیمه ، می تونید اطلاعات تماس خود را در بخش دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه نامه وارد نمایید تا قیمت بیمه به شما اعلام شود.


 مشاوره رایگان خرید بیمه  در www.bidbarg.com

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح بیمه-سلامت خرید-بیمه-عمر سود-بیمه-عمر دریافت-بیمه-بیکاری شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه مرخصی-زایمان بیمه-ایران شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-بازنشستگی بیمه-خدمات-درمانی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...