درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
6,380 بازدید
قبل در بیمه سلامت و بیمه خدمات درمانی توسط (73,170 امتیاز)
با سلام و خدا قوت به همه بیمه گران محترم و پاسخ های بی منت شان.

چند وقتی است که با ما تماس میگیرند و میگویند که از بیمه سلامت و برای ثبت نام بیمه تکمیلی تماس می گیریم و برای هر نفر بین۴۰۰-۳۰۰ هزار تومان هم نرخ می دهند.

می خواستم از کارشناسان محترم سوال کنم که آیا بیمه سلامت،بیمه درمان تکمیلی هم دارد؟

با سپاس از پاسخ گویی تان.
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

+1 امتیاز
قبل توسط (73,170 امتیاز)
هموطن گرامی سلام،وقت بخیر.
باید به عرض شما و کلیه هموطنان گرامی و عزیزم برسانم که سازمان سلامت(بیمه خدمات درمانی سابق) بجز بیمه پایه و دفترچه خدمات درمانی،به هیچ عنوان بیمه دیگری انجام نداده،نمیدهد و نخواهد داد.
افرادی که توسط تماس هاس تلفنی شما را به خرید بیمه تکمیلی ترغیب می نمایند،شیاد و کلاهبردار بوده و در صورت تماس این افراد لطفا و حتما با سازمان بازرسی کل کشور تماس  و در صورت امکان از طریق شکایت به مراجع قضایی پیگیر آن باشید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (73,170 امتیاز)
دوستان گرامی برای بار دیگر سلام عرض میکنم به حضورتان.

با توجه به گران شدن هزینه های درمان،خصوصا جراحی،زایمان و ‌آزمایشات آن،متاسفانه افرادی از خدا بی خبر که فقط در پی منافع مادی خودشون هستن،با تماس های تلفنی با منازل افراد،با آنان تماس گرفته و در قبال دریافت مبالغی خیلی اندک،بین ۴۰۰-۲۰۰ هزار تومان،که برای پیگیری و شکایت از آنان نیاز به کلی هزینه و تلف کردن وقت بوده،و افراد را از انجام شکایت بازمیدارد،اقدام به کلاهبرداری با عنوان بیمه تکمیلی بیمه سلامت میکنن.

هموطنان عزیزم آگاه باشین که بیمه سلامت،به هیچ عنوان نه بیمه تکمیلی داره و نه هیچ‌خدمات رفاهی و درمانی،بجز دفترچه بیمه سلامت.
برای بار چندم از هموطنان عزیز درخواست میکنم در صورت تماس این افراد،ضمن اعلام شماره های تماس آنان به سازمان بازرسی و یا نیروی انتظامی،این افراد را به ما معرفی تا از طریق مراجع قضایی نسبت به برخود با این افراد اقدام شود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...