درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
5,057 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (150 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
1) آیا هزینه کفن و دفن پدر در صورتیکه پدر تحت تکفل نباشد به کارمند تعلق میگیرد؟
2) ایا ماده 73 قانون یعنی حق برخورداری از سه روز مرخصی با استفاده از مزد در صورت فوت پدر در قانون جدید هست؟

 اگر هست کدوم بخش کتاب هست چون پیدا نمیکنیم
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,830 امتیاز)
هزینه کفن ودفن فقط به بیمه شده تعلق میگیرد ..

استفاده ازمرخصی فوت پدر بمدت سه روز طبق ماده 73 قانون کار امکان پذیر است . موفق باشید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...