از مشاور متخصص بیمه و قانون کار مشاوره تلفنی دریافت کنید.
+1 امتیاز
126 بازدید
سوال شده قبل در سایر بیمه ها توسط
ویرایش شده قبل توسط
در بيمه هاي مخصوص گوشي اگر گوشي به هر دليلي باز شده باشد شامل بيمه مي شود ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (290,020 امتیاز)
سلام بستگی به بیمه نامه بیمه گوشی شما دارد

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (260 امتیاز)

اصلا نگران حادثه و خسارت برای موبایل ، تبلت و لپتاپ خودتان نباشید !

 

اکثر ما یک گوشی موبایل، تبلت و یا لپتاپ داریم که کارهای روزانه و ارتباطات اجتماعی خودمان را با استفاده از آنها مدیریت و برنامه ریزی می کنیم و خلاصه به کارهای خودمان می رسیم. اما ممکن است بعد از مدتی اتفاقی برای گوشی موبایل، تبلت و لپتاپ ما بیافتد، مثلا بیافتد و صفحه آن بشکند، یا ای سی شارژ آن دچار سوختگی بر اثر نوسانات برق شود، داخل آب بیافتد و ... خیلی از اتفاقاتی که برای این ابزار هوشمند می افتد و کارکرد آن ها را یا به طور کلی مختل می کند یا برای مدتی از کار می اندازد و اگر تجربه این اتفاق را داشته باشید می دانید که چقدر نداشتن این وسایل برای مدتی هر چند کوتاه سخت است و بسیاری از کارهای روزانه را عقب می اندازد و در بهترین شرایط باید تا درست شدن آن جاگزینی برای گوشی موبایل یا تبلت خراب شده تان پیدا کنید.

اگر هنگام خرید گوشی موبایل، تبلت و لپتاپ دقت داشته باشیم و کالایی را انتخاب کنیم که گارانتی مطمئنی داشته باشد نصف راه را برای محافظت از ابزار هوشمند خودمان رفته ایم، اما گارانتی ها و ضمانت نامه ها قید و شرط های بسیاری برای تعمیر یا جایگزینی قطعه خراب شده در دستگاهها دارند که خیلی از اوقات شامل خرابی دستگاه ما نمی شود، مثلا شکستگی صفحه گوشی موبایل، تبلت و لپتاپ ، افتادن در آب، افتادن از ارتفاع و … البته جزییات این موارد به گارانتی مورد نظر بستگی دارد، به هر حال گارانتی هم در بسیاری از مواقع ناکارآمد است و مشکلی از ما و ابزار هوشمندمان حل نمی کند، البته گارانتی به هر حال خرابی را تعمیر می کند اما هزینه آن را هم دریافت می کند، برای جلوگیری از این مشکل راه حل چیست؟

حتما چیزی درباره بیمه گوشی موبایل، تبلت و لپتاپ شنیده اید، این بیمه که فروشنده هنگام خرید به شما پیشنهاد می کند که از آن استفاده کنید، بیمه ای است که برای همین موارد در نظر گرفته شده است، یعنی شما علاوه بر بهره مندی از خدمات گارانتی، اگر این بیمه را هم هنگام خرید انتخاب کنید، در صورتی که هر خسارتی اتفاق بیافتد و گارانتی شامل آن نشود، بیمه ای که صحبتش را کردیم هزینه آن را پرداخت می کند و به این ترتیب شما مثلا با پرداخت فقط 40 هزار تومان مبلغ بیمه در هنگام خرید؛ از پرداخت 120 هزار تومان تعویض و یا تعمیر معاف می شوید.

پس هنگام خرید گوشی موبایل، تبلت و لپتاپ حتما توجه داشته باشید که فقط گارانتی برای حفاظت از آن کافی نیست و بهتر است که در همان ابتدای خرید دستگاه خود را بیمه کنید و ازشکستگی ، آبخوردگی و نفوذ مایعات ، نوسانات برق و سوختن و سرقت و باقی مواردی که گارانتی شامل آن نمی شود خیال خودتان را راحت کنید.

⭐️ ✅ با "بیمه من ۲۴" دیگه خیالت راحته ... ☂️ پوشش کامل توسط "بیمه سامان" برای کالای دیجیتال شماb: ✨ تبلت ، لپتاپ ، موبایل ، کنسول بازی ، ساعت هوشمند و ... ✨ www.mybimeh24.com

سوالات مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه

.
.
...